Rozwijaj się razem z Soonly

Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które nie boją się wyzwań, kreatywnych zadań i poszukiwania nowatorskich rozwiązań.

Zobacz kogo szukamy

W Soonly wspieramy kreatywność, elastyczność i zaangażowanie

W Soonly tworzymy produkty cyfrowe, które zmieniają rynek i zachowania klientów. Jesteśmy liderem na rynku Fintech. Dołącz do naszego teamu i wspólnie z nami twórz firmę i rozwiązania, które kształtują rynek finansów w Polsce.

180

Liczba Pracowników

25

Liczba rekrutacji wewnętrznych w roku

30

Procent awansów

3905

Godzin szkoleń

Soonly to przede wszystkim ludzie, dla których ważny jest rozwój. To dzięki nim jesteśmy tu gdzie teraz, czyli na pozycji lidera. To, co nas charakteryzuje to wyjątkowa kultura organizacyjna, która stanowi kręgosłup naszej firmy. Jesteśmy kopalnią pomysłów i śmiało wdrażamy je w życie. Lubimy wiedzieć więcej, podważać status quo rozwiązań, które już wydają się być perfekcyjne. Lubimy marzyć, bo możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące.

Ewa Wernerowicz
Właścicielka

Nasi Ludzie

Nasi managerowie dobrze znają swoich ludzi i pracują z nimi ramię w ramię – nie ma u nas rozbudowanych struktur zarządczych.

Poznaj nas

Soonly wartości

Jesteśmy młodym, energicznym, zgranym zespołem, a w codziennej pracy szczególnie cenimy cechy takie jak:

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Szanujemy innych, lecz także siebie.

W Soonly wierzymy we współpracę opartą na wzajemnym szacunku i szczerości. Określamy nasze oczekiwania i uzasadniamy wymagania oraz decyzje – wiemy czego chcemy i dlaczego. Jesteśmy otwarci na potrzeby i informacje, aktywnie słuchamy i uwzględniamy opinie innych.

Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania.

Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania.

Każdy z nas jest odpowiedzialny za efekty swojej pracy – za osiąganie celów i realizację zadań. Jesteśmy efektywni, ponieważ bazujemy na faktach, nie opiniach, a nasze działania jesteśmy w stanie poprzeć liczbami.

Prowadzimy politykę otwartych drzwi

Prowadzimy politykę otwartych drzwi

W Soonly mamy bardzo płaską strukturę organizacyjną i wszyscy wiemy, kto się czym zajmuje i za jaki obszar odpowiada. Jeśli czegoś potrzebujemy, wiemy, do kogo się zwrócić. Nie zwracamy uwagi na stanowisko, tylko na kompetencje. Wierzymy, że dzięki polityce otwartych drzwi i braku hierarchicznych silosów szybciej i skuteczniej realizujemy wspólne cele.

Jesteśmy innowacyjni jako firma i jako pracownicy

Jesteśmy innowacyjni jako firma i jako pracownicy

Jesteśmy fintechem cieszącym się zaufeniam milionów klientów dzięki temu, że dbamy o innowacje w naszych produktach i procesach. Również w codziennej pracy szukamy usprawnień i nowatorskich rozwiązań oraz eliminujemy marnotrawstwa. Jesteśmy odważni i podejmujemy ryzyko, uczymy się na błędach i dzielimy się wiedzą.

Dbamy o równowagę między życiem a pracą.

Dbamy o równowagę między życiem a pracą.

W Soonly najważniejszy jest efekt, a nie przepracowane godziny. Pracujemy w modelu hybrydowym, dzięki czemu płynnie łączymy pracę z życiem prywatnym. Elastycznie dopasowujemy godziny pracy, aby zadbać zarówno o wyniki biznesowe, jak i o prywatne potrzeby.