Soonly wartości

Jesteśmy młodym, energicznym, zgranym zespołem, a w codziennej pracy szczególnie cenimy cechy takie jak:

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Szanujemy innych,
lecz także siebie.

W Soonly wierzymy we współpracę opartą na wzajemnym szacunku i szczerości. Określamy nasze oczekiwania i uzasadniamy wymagania oraz decyzje – wiemy czego chcemy i dlaczego. Jesteśmy otwarci na potrzeby i informacje, aktywnie słuchamy i uwzględniamy opinie innych.

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Bierzemy odpowiedzialność
za swoje działania.

Każdy z nas jest odpowiedzialny za efekty swojej pracy – za osiąganie celów i realizację zadań. Jesteśmy efektywni, ponieważ bazujemy na faktach, nie opiniach, a nasze działania jesteśmy w stanie poprzeć liczbami.

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Prowadzimy politykę
otwartych drzwi

W Soonly mamy bardzo płaską strukturę organizacyjną i wszyscy wiemy, kto się czym zajmuje i za jaki obszar odpowiada. Jeśli czegoś potrzebujemy, wiemy, do kogo się zwrócić. Nie zwracamy uwagi na stanowisko, tylko na kompetencje. Wierzymy, że dzięki polityce otwartych drzwi i braku hierarchicznych silosów szybciej i skuteczniej realizujemy wspólne cele.

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Jesteśmy innowacyjni jako firma i jako pracownicy

Jesteśmy fintechem cieszącym się zaufeniam milionów klientów dzięki temu, że dbamy o innowacje w naszych produktach i procesach. Również w codziennej pracy szukamy usprawnień i nowatorskich rozwiązań oraz eliminujemy marnotrawstwa. Jesteśmy odważni i podejmujemy ryzyko, uczymy się na błędach i dzielimy się wiedzą.

Szanujemy innych, lecz także siebie.

Dbamy o równowagę między życiem a pracą.

W Soonly najważniejszy jest efekt, a nie przepracowane godziny. Pracujemy w modelu hybrydowym, dzięki czemu płynnie łączymy pracę z życiem prywatnym. Elastycznie dopasowujemy godziny pracy, aby zadbać zarówno o wyniki biznesowe, jak i o prywatne potrzeby.